Pro lepší zobrazení klikněte zde.


Odpověď na to, jaký klíč použít pro Vaši aplikaci, naleznete v novém katalogu
Nově přidaná produktová řada Atlas Copco mechanických momentových klíčů tvoří základ pro oblast ručního utahování. Umožní vám nalézt optimální řešení dle vašich potřeb, bez ohledu na to, zda pracujete na montážních linkách, opravných pracovištích nebo na praco-vištích údržby, a to i tehdy, je-li k dispozici pouze omezený pracovní prostor.
Leták ke stažení zde.

ZÍSKALI JSME OCENĚNÍ ZA PODPORU TRVALE UDRŽITELNÉ PRODUKTIVITY
Společnost Atlas Copco, přední poskytovatel řešení zaměřených na trvale udržitelnou produktivitu, byla zařazením do každoročně zveřejňovaného seznamu Global 100 oceněna jako jedna z nejvýznamnějších světových společností podporujících trvalou udržitelnost. (Celý příspěvek…)
PROLOG
Rád bych pozdravil všechny věrné čtenáře našeho občasníku a chtěl bych zejména přivítat nové čtenáře, kteří nás čtou poprvé. Věřím, že vás zaujmeme a udržíme vaši pozornost až do posledního článku. (Celý příspěvek…)
KDYŽ PRODUKT NENÍ NA PRVNÍM MÍSTĚ
„Máme mnoho zákazníků, kteří nejdříve řeší servisní smlouvu a teprve poté vybírají zboží“, říká David Tydlitat, Business Line Manager pro Servis. Význam profesionálního servisu proto podle něj stále roste. „Do budoucna máme neomezené možnosti rozvoje“, říká v rozhovoru.(Celý příspěvek…)
KARIÉRA U SPOLEČNOSTI ATLAS COPCO, KTERÁ TRVALA 61 LET
Peter Wallenberg byl bezpochyby neslavnějším švédským podnikatelem. Bývalý zaměstnanec společnosti Atlas Copco, předseda a později čestný předseda jejího představenstva, měl rovněž významný vliv v mnoha dalších nadnárodních společnostech majících své ústředí ve Švédsku a udržoval vztahy s vedoucími představiteli průmyslu, prezidenty a členy královských rodin v celém světě. Dr. Peter Wallenberg pokojně skonal ve svém domě 19. ledna 2015. (Celý příspěvek…)
VĚDĚLI JSTE, ŽE…
…při výrobě piva hraje důležitou roli stlačený vzduch? (Celý příspěvek…)
ÚKOSOVAČKY
Ohraňování, úkosování, srážení hran. Dlouhou dobu byly tyto činnosti prováděny běžnými bruskami, kdy brusič nakloněným nástrojem opracovával hranu. (Celý příspěvek…)
MECHATRONICKÝ MOMENTOVÝ SYSTÉM
Nový mechatronický systém zaplňuje mezeru mezi ručním utahovacím nářadím a elektrickým montážním nářadím. Systém pracuje jako standardní momentový klíč se západkovým mechanismem, je však vybaven přídavnými funkcemi, které poskytují rozšířené možnosti v oblastech vlastní kontroly chyb a zpětné sledovatelnosti. (Celý příspěvek…)
UTAHOVÁK RTP
Utahování vysokých utahovacích momentů na aplikacích potrubních přírub, lisovacích forem, výrobních přípravků stejně jako provádění údržby a oprav na velkých strojích pro výrobu energií nebo těžbu surovin bylo dlouho doménou rázových utahováků a klikacích momentových klíčů. (Celý příspěvek…)
ODBORNÍCI OCENILI KALIBRAČNÍ LABORATOŘ ITS
Nároky na bezpečnost výrobků rostou, a to zejména v automobilovém průmyslu. Stále více klientů má proto zájem o služby kalibrační laboratoře. Atlas Copco si v pozici lídra na trhu montážní techniky uvědomuje, že dostupnost a široká škála kalibračních služeb jsou pro mnohé výrobce klíčové. I proto neustále investuje do své Kalibrační laboratoře ITS. (Celý příspěvek…)
OPTIMALIZACE VÝROBY PŘINÁŠÍ ZÁKAZNÍKŮM ROČNĚ MILIONOVÉ ÚSPORY
Úspory nákladů, spolehlivější spoje a ochranu dobrého jména podniku – to vše pomáhá zákazníkům zajišťovat služba Optimalizace výroby, která je poskytována společností Atlas Copco. Jedná se o preventivní program, prostřednictvím kterého naši odborníci zajišťují, aby zákazníkova výrobní zařízení pracovala co nejplynuleji a nejbezchybněji. (Celý příspěvek…)
ATLAS COPCO SE NEBOJÍ NESTANDARDNÍCH ŘEŠENÍ NA MÍRU
Vytápění budov či klimatizaci považuje většina Evropanů za samozřejmost. Za naším každodenním komfortem je ovšem spousta práce a úsilí. Zajistit, aby vše fungovalo tak, jak má, pomáhají i nástroje Atlas Copco. Některé jsme museli vyvinout přímo na míru na základě netradičních přání zákazníka (Celý příspěvek…)
I PÁR ŠROUBŮ MŮŽE BÝT IMPULSEM K INOVATIVNÍMU ŘEŠENÍ
Audi, Volkswagen, Škoda i Seat – velké značky svěřily svoji výrobu kovových konstrukcí automobilových sedadel do rukou polské společnosti Sitech Sp. z o.o. Důraz na vysokou kvalitu je samozřejmostí. Všechny procesy, které během montáže probíhají, jsou proto velice pečlivě hlídané a kontrolované. (Celý příspěvek…)
ATLAS COPCO LÁKÁ MLADÉ TALENTY
Opustit na chvilku akademické prostředí a seznámit se s realitou, která je za zdmi univerzitních učeben – to umožňují vysokoškolským studentům setkání s odborníky z Atlas Copco. Naši lidé pravidelně diskutují s mladými talenty v rámci veletrhů pracovních příležitostí. Budují tím povědomí o značce Atlas Copco a přispívají k naší vizi: First in Mind – First in Choice® (První v mysli – první při výběru). (Celý příspěvek…)
PODPORUJEME CHARITATIVNÍ ČINNOST PROSTŘEDNICTVÍM BULHARSKÉHO DISTRIBUTORA
Tým hrál zpočátku přátelské zápasy, většinou s jinými podnikovými týmy. Později vznikl nápad účastnit se různých turnajů, z nichž některé byly pořádány pro charitativní účely. Začali jsme účastí v podzimní a jarní části nejzajímavějšího a nejpopulárnějšího turnaje pořádaného v hlavním městě – „Sofijské ligy“. (Celý příspěvek…)
NAŠE ZEMĚ: BULHARSKO
Bulharsko se nachází v jihovýchodní Evropě, v severovýchodní části Balkánského poloostrova. Je evropskou, balkánskou, černomořskou a podunajskou zemí. Díky této geografické poloze je křižovatkou mezi Evropou, Asií a Afrikou. (Celý příspěvek…)
VYJÁDŘENÍ UZNÁNÍ ZA LOAJALITU
V pátek 20. února jsme slavili 10., 15. a 20. výročí našich kolegů. Při této příležitosti byla rovněž poprvé předána Cena za péči o zákazníky, která byla udělena za výjimečné výsledky v oblasti péči o zákazníky v roce 2014. (Celý příspěvek…)
ROZŠÍŘENÉ PROSTORY V NOVÉM DESIGNU
Se stále rostoucí poptávkou po školení zákazníků v našem Lean Assembly Centre of Excellence jsme se rozhodli, že rozšíříme prostory a počet školicích místností.(Celý příspěvek…)Odpovězte na naše 4 otázky online nebo pošlete e-mail na productivity@cz.atlascopco.com a vyhrajte pěkné ceny.

1) Jak se jmenoval jeden ze zakladatelů Atlas Copco?
a.   Peter Wallenberg
b.   André Oscar Wallenberg
c.   John Munck


2) V září 2014 obdržela Kalibrační laboratoř ITS akreditaci. Jakou?
a.   Kalibrace úhlu otočení
b.   ISO 9001
c.   Kalibrace snímačů


3) Jaký rozsah utahovacích momentů pokrývá nová řada pneumatických utahováků RTP?
a.   500 Nm – 8 000 Nm
b.   260 Nm – 5 600 Nm
c.   260 Nm – 8 000 Nm


4) Kolik šroubků můžete nalézt v chytrém telefonu?
a.   přesně 25
b.   až 70
c.   4

Atlas Copco Tools Eastern Europe
Atlas Copco s.r.o.,
Elektrárenská 4, 831 04 Bratislava,
Slovensko

Customer Centre Eastern Europe
V Parku 2336/22, 148 00 Praha 4,
Česká republika

Česká republika
Tel.: +420 225 434 110
E-mail: acta.ee@cz.atlascopco.com

Polsko
Tel.: +48 22 720 96 10
E-mail: acta.pl@cz.atlascopco.com

Slovensko
Tel.: +421 264 462 636
E-mail: acta.sk@cz.atlascopco.com

Maďarsko
Tel.: +36 23 999 052
E-mail: acta.hu@cz.atlascopco.com

Slovinsko
Tel.: +386 1 534 44 12
E-mail: acta.ee@cz.atlascopco.com

Rumunsko
Tel.: +40 248 210 270
E-mail: acta.ro@cz.atlascopco.com

Atlas Copco © 2011 – 2015
Pokud si nepřejete nadále dostávat tento newsletter, klikněte zde pro odhlášení.