Pro lepší zobrazení klikněte zde.

PROLOG
Milí čtenáři, vítám vás u nového čísla našeho časopisu. Věřím, že pomůže zase o něco rozšířit vaši představu o aktivitách, jimž se naše firma věnuje. Seznámí vás s netradičními řešeními, představí další region i zajímavé lidi. Zkrátka postará se, abyste o společnosti, uvnitř které trávíme většinu svého dne, věděli co nejvíce. (Celý příspěvek…)
VYPRACOVAT SE MŮŽE KAŽDÝ, ATLAS COPCO PODPORUJE ZAMĚSTNANCE V KARIÉRNÍM RŮSTU
Prodával nářadí, podílel se na vývoji novinek a vybudoval silný marketingový tým. Ve Švédsku zaskakoval za kolegu na otcovské dovolené a okusil i program Challenger. Nyní nastupuje na pozici obchodního ředitele Řešení pro průmyslové montáže. (Celý příspěvek…)
SPOLEČNOST ATLAS COPCO SPOUŠTÍ KORPORÁTNÍ WEBOVÉ STRÁNKY
Aby byla schopna lépe podporovat své cílové skupiny, rozděluje společnost Atlas Copco svůj web na dvoje nové stránky, z nichž jedny mají obchodní zaměření a cílí na zákazníky a druhé jsou korporátní stránky, zaměřené na investroy. (Celý příspěvek…)
ZÁVOD TIERP NA CESTĚ K MONTÁŽI ZALOŽENÉ NA VYUŽITÍ METODY LEAN
Uplatněním principů metody LEAN při řízení provozu je možné optimalizovat tok výroby, zajistit spolehlivější prognózy a přesné dodávky a snížit provozní náklady. V montážním oddělení závodu Tierp nyní existují čtyři výrobní linky využívající metodu LEAN a současně zde probíhá přechod dalších linek na tuto metodu. (Celý příspěvek…)
ZAMĚŘENÍ NA ZÁKAZNÍKA PROSTŘEDNICTVÍM TRŽNÍCH SEGMENTŮ
Chceme se ještě více přiblížit svým zákazníkům, naslouchat jejich potřebám a problémům a poskytovat jim správná řešení, která zvýší jejich spokojenost. V důsledku existence rozdílných prostředí a požadavků v různých průmyslových odvětvích působíme v jednotlivých segmentech. (Celý příspěvek…)
KOMPLETNÍ ŘADA UTAHOVAČEK RTP
Společnost Atlas Copco uvádí na trh novou řadu přímo poháněných pneumatických utahovaček pro přesné utahování vysokými utahovacími momenty. Řada pneumatických utahovaček RTP (Rapid Torque Pneumatic) zahrnuje čtyři modely pro utahování a povolování šroubů za použití utahovacích momentů v rozsahu 320–8100 Nm. (Celý příspěvek…)
PFD1100
Zvyšující se objem výroby letadel, která je tradičně spojena s vysokým zaměřením na kvalitu, je hlavním hybným faktorem vývoje nových vrtaček ve společnosti Atlas Copco. (Celý příspěvek…)
JSTE PŘIPRAVENI NA ZMĚNU?
V průběhu jednoho roku budou stávající systémy Tensor DL a DS nahrazeny jednotkami Power Focus 600 a nářadím řady Tensor ES. Tato změna přináší mnohem více než jen upravený vzhled. Máte-li zájem o další informace, kontaktujte nás. (Celý příspěvek…)
NOVÉ VIDEO
Pro naše zákazníky vytváříme přidanou hodnotu prostřednictvím pokrokových technologií a výrobních řešení nejvyšší světové třídy. Maximálně odolné a trvanlivé výrobky, dlouhodobá spolupráce, ergonomie a kvalita – takto vnímáme sebe jako zodpovědnou společnost řídící se zásadami trvale udržitelného rozvoje. (Celý příspěvek…)
UTAHOVAČKY NEMUSÍ JEN UTAHOVAT. NEJLÉPE TO VĚDÍ V TÝMU PRODUCTION OPTIMIZATION
Zcela netradiční výkony podávají utahovačky Atlas Copco v nošovické automobilce. A to díky týmu Production Optimization, který klientovi navrhl způsob, jak využít běžné utahovačky k citlivé kontrole rotace hřídelí převodovek. (Celý příspěvek…)
VÝROBCE ARMATUR SNÍŽIL POČET UTAHOVAČEK VE VÝROBĚ A ZVÝŠIL EFEKTIVITU
Velkou reorganizací prošlo v minulém roce montážní pracoviště firmy LDM. Přestavba měla pomoci vyřešit potíže s nestabilním utahovacím momentem i zlepšit pracovní podmínky operátorů. (Celý příspěvek…)
OD SVÍTÁNÍ DO SOUMRAKU
Po celý den, od ranní sprchy až po večerní sklenku vína, je váš život ovlivňován produkty, na jejichž výrobě se podílí vybavení dodávané společností Atlas Copco. Zde je uvedeno pouze několik z mnoha míst, kde se ve svém každodenním životě střetáváte s předměty vyrobenými za pomoci našich řešení. (Celý příspěvek…)
NOVÉ ZÁZEMÍ PRO ZÁKAZNÍKY Z OSTRAVSKA
Pro péči o elektrické i vzduchové nářadí Atlas Copco slouží zákazníkům na severní Moravě nové servisní středisko. Pomáhá velkému počtu nových klientů zkrátit dobu potřebnou k servisu či opravě zařízení. (Celý příspěvek…)
NABÍDKA KALIBRAČNÍ LABORATOŘE ITS:
Kalibrační laboratoř ITS zajišťuje dokonalé naprogramování a seřízení nářadí a vybavení, které zákazníci používají při výrobě. (Celý příspěvek…)
PŘEDPÍNAČE TENTEC JSOU K DISPOZICI V ONLINE PRODUKTOVÉM KATALOGU
Jednotlivé řady nářadí Tentec k napínání šroubů jsme začlenili do našeho online katalogu. (Celý příspěvek…)
NEJVĚTŠÍ HYDRAULICKÉ MATICE NA SVĚTĚ
V roce 2011 obdržela společnost Tentec Ltd, která se specializuje na hydraulické utahování, zakázku na dodání výrobků, které jsou považovány za největší hydraulické matice, jaké kdy byly vyrobeny. (Celý příspěvek…)
SVĚT APLIKACÍ PRO VELKÉ ŠROUBY
(Celý příspěvek…)
EXCELLENCE CENTER V BRATISLAVĚ SE OTEVŘELO MLADÝM TALENTŮM
Nebývalou možnost uvést své teoretické znalosti do praxe měli počátkem roku studenti žilinské univerzity. V rámci předmětu management kvality absolvovali v prostorách Atlas Copco školení o lean principech. Čekaly je praktické ukázky montážní techniky a cvičení na demo lince. Pro mnohé šlo o první praktickou zkušenost. (Celý příspěvek…)
SPOLEČNOST ATLAS COPCO SLAVÍ 143. VÝROČÍ SVÉHO ZALOŽENÍ!
Podívejte se, jak jsme tuto velkou událost oslavili ve všech částech světa. Sledujte Facebook nebo Twitter pomocí hashtagu #atlascopcoanniversary. (Celý příspěvek…)
NAŠE ZEMĚ: ČERNÁ HORA
Tato perla středomořského regionu, která je v mnoha směrech jedinečná, se nachází u jižního pobřeží Jadranu. Nikde jinde nenaleznete tolik přírodní hojnosti a krásy, ke které patří přívětivé pláže, čirá jezera, bystré řeky a úchvatné hory, soustředěné na tak malé ploše, jako je tomu v Černé Hoře. (Celý příspěvek…)
NAŠI LIDÉ: TÝM OPTIMALIZACE VÝROBY
Tým zahájil svoji činnost v roce 2012 v Polsku. V průběhu dalších let jsme začali budovat tým i mimo Polsko a od roku 2015 již činnost našeho týmu, který se rozrostl na 5 členů, pokrývá celý region spadající pod působnost zákaznického střediska pro východní Evropu. (Celý příspěvek…)
BEZPEČNOST PŘI PRÁCI S BRUSKAMI
(Celý příspěvek…)


Odpovězte na naše čtyři otázky v online formuláři nebo odešlete e-mail s odpověďmi na adresu productivity@cz.atlascopco.com a vyhrajte některou z pěkných cen.

1) Které dva nové segmenty jsme vytvořili?
a.   Kovovýroba, energetika
b.   Slévárenství, energetika
c.   Elektrárny na fosilní paliva, kovovýroba

2) Kde bylo otevřeno zcela nové servisní středisko?
a.   Praha, Česká republika
b.   Sviadnov, Česká republika
c.   Gromadka, Polsko

3) Které dvě řady budou nahrazeny řadou Tensor ES?
a.   Tensor SR a Tensor SL
b.   Tensor DS a Tensor SL
c.   Tensor DS a Tensor DL

4) Kolik vážila největší hydraulická matice?
a.   8000 tun
b.   4 tuny
c.   25 tun

Věděli jste, že jsme naše servisní centrum v Györu přestěhovali na novou adresu?
Abychom mohli poskytovat ještě lepší řešení a služby, rozhodli jsme se přestěhovat naše servisní centrum do nových prostor na adrese Puskás Tivadar utca 17, Győr, Maďarsko.

Právě vyšlo nové číslo časopisu Achieve. Tento časopis, který vychází jedenkrát za rok, přináší zajímavé články, jež představují novátorský přístup společnosti ve všech oblastech její působnosti.
Přečtěte si jej online.


Atlas Copco Tools Eastern Europe
Atlas Copco s.r.o.,
Elektrárenská 4, 831 04 Bratislava,
Slovensko

Customer Centre Eastern Europe
V Parku 2336/22, 148 00 Praha 4,
Česká republika

Česká republika
Tel.: +420 225 434 110
E-mail: acta.ee@cz.atlascopco.com

Polsko
Tel.: +48 22 720 96 10
E-mail: acta.pl@cz.atlascopco.com

Slovensko
Tel.: +421 264 462 636
E-mail: acta.sk@cz.atlascopco.com

Maďarsko
Tel.: +36 23 999 052
E-mail: acta.hu@cz.atlascopco.com

Slovinsko
Tel.: +386 1 534 44 12
E-mail: acta.ee@cz.atlascopco.com

Rumunsko
Tel.: +40 248 210 270
E-mail: acta.ro@cz.atlascopco.com

Atlas Copco © 2011 – 2016
Pokud si nepřejete nadále dostávat tento newsletter, klikněte zde pro odhlášení.