Pro lepší zobrazení klikněte zde.
 
 
Prolog
Milí čtenáři, zdravím vás u nového vydání časopisu Productivity. Jako vždy nám přináší shrnutí toho nejdůležitějšího, co hýbe naší společností. Zavede nás na nová místa, seznámí s projekty, nad nimiž naši kolegové z obchodu nebo servisu tráví většinu své pracovní doby, a zprostředkuje dojmy některých zákazníků. Stejně jako vždy nám také představí zajímavá řešení, netradiční způsoby montáže i výzvy, které nás v příštích měsících či letech čekají. (Celý příspěvek…)
Z Brazílie do Evropy kvůli kompresorům
Ricardo Cano, Brazilec ze slunného Sao Paula, žije v Evropě už desátým rokem. „Chtěl jsem pracovat v centrále Atlas Copco pro obchodní oblast Kompresory,“ popisuje motivy pro svoji cestu na starý kontinent. Obojí, jak Evropa, tak firma, předčily jeho největší očekávání. „Evropa je krásná, fascinuje mě zdejší mix různých kultur na malém prostoru. A Atlas Copco? (Celý příspěvek…)
S hrdostí představujeme: brusky řady GTG v provedení Going Artsy
Kombinace oslavy technického umu a převzaté sociální zodpovědnosti
Na své brusky řady GTG jsme vždy nahlíželi jako na skutečnou ukázku technického umu a vysoce technicky vyspělé nářadí, které zvyšuje produktivitu a ergonomii obsluhy. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli postoupit o krok dále a přeměnit toto nářadí na skutečné umělecké kousky. (Celý příspěvek…)
Chytré továrny budoucnosti jsou tu
Automatizovaný výrobní proces, v němž spolu materiál i výrobní linka komunikují. Tak vypadá nejbližší budoucnost průmyslu. Industry 4.0 v Evropě, Industry 2025 v Číně a Průmyslový Internet věcí v USA, všechny tři koncepty odkazují na stejný princip využití moderních komunikačních technologií ve výrobě. (Celý příspěvek…)
Představujeme novou brusku LSV39 – nářadí, které mění pravidla hry
Seznamte se s nářadím, které má nejlepší poměr mezi výkonem a velikostí na světě. Uvádíme na trh nový typ LSV39, kterým bude nahrazen zastaralý typ LSV38. (Celý příspěvek…)
Předpínače šroubů řady Airbac
Uvádíme na trh novou řadu nářadí Airbac pro předpínání šroubů shora: (Celý příspěvek…)
Nová řídicí jednotka MicroTorque 6000 – inteligentní, propojená, efektivní
Svět aplikací vyžadujících nízké utahovací momenty je velmi specifický. Problémy jako uvolněné šrouby, nadměrné utažení, stržené spoje, nesouosost, chybějící podložky a nemožnost zpětného sledování se vyskytují každý den a téměř ve všech výrobních oblastech. (Celý příspěvek…)
Jednoduché řešení pro zajišťování kvality (SQS)
Komplexní řešení zajišťování kvality pro samostatné montážní stanice. Intuitivní navádění obsluhy, zaznamenávání dat utahování, zpětná sledovatelnost, ověřování dílů a výrobků za účelem ochrany před vznikem chyb, opravy výrobků a montáž prototypů. (Celý příspěvek…)
Aktuality o servisních produktech
  • ResultScan
  • Měření svěrné síly
  • ToolCover
(Celý příspěvek…)
 
Vřetena QST přesvědčila spolehlivostí světovou automobilku
Nové emisní normy Euro 6 byly spouštěčem řady změn, která u výrobce nákladních vozů MAN vedla až k výměně nářadí. Namísto pneumatických utahovaček LTV nyní v polském výrobním podniku MAN Trucks používají systém PowerMACS s vřeteny QST. „Opět jsme se přesvědčili, že volba vyšší investice na počátku se klientovi vyplatí. (Celý příspěvek…)
Výměna jednoho nářadí ušetřila denně šest hodin práce
...Náročná práce, silné vibrace i častá poruchovost nářadí nakonec přivedly klienta do Atlas Copco. Náš autorizovaný distributor Pneunáradie AC s.r.o. zákazníkovi navrhl výměnu nářadí a doporučil utahovák RTP 4100. Přestože náklady na nové vybavení byly o přibližně 1000 % větší než u dosavadních nástrojů, klient velmi rychle pocítil úsporu celkových nákladů. (Celý příspěvek…)
TurboTight a hardware na klíč vnesly do nejslabšího místa výroby dynamiku i preciznost
Montáž modulů pro automobilky je velice náročná a složitá. S ohledem na bezpečnost vozidla musí moduly splňovat vysoké požadavky na kvalitu. Klíčové je spolehlivé utažení velkého množství spojů. Díky modernizaci výrobní linky, na níž přibyla i nová řídicí jednotka Atlas Copco, se v nošovické továrně Mobis podařilo skloubit kvalitu utahování s vysokou efektivitou. (Celý příspěvek…)
Akce Valeo Tech Day pořádaná ve čtyřech zákaznických centrech
Francouzská skupina Valeo je přední světový dodavatel vysoce vyspělých technických řešení a dílů pro automobilový průmysl. Dne 26. října 2016 uspořádali naši kolegové v Paříži, Bratislavě, Šanghaji a Detroitu akci pod názvem Valeo Tech Day. Akce se zúčastnili zástupci více než deseti organizací skupiny Valeo z celého světa.(Celý příspěvek…)
Kdo má příležitost oslavit věk 144 roků?
Málokdo z nás, je tomu tak? Je to však společnost Atlas Copco, která 21. února tohoto roku oslavila 144 let své obchodní činnosti. Tato skutečnost pro nás mnoho znamená, a proto jsme oslavy spojili se všemi poctami. (Celý příspěvek…)
Den bezpečnosti 2017
V kancelářích zákaznického centra pro východní Evropu jsme pořádali tradiční globální den Atlas Copco. V letošním roce byl zaměřen na zdravý životní styl. (Celý příspěvek…)
Naše země: Makedonie
Makedonie je vnitrozemský balkánský stát, pro který jsou příznačná pohoří, jezera a starobylá města s osmanskou i evropskou architekturou. Hlavní město Skopje je známo svojí rozlehlou čtvrtí Starý bazar a historickými budovami přeměněnými na muzea, mezi které patří například makedonská národní galerie. (Celý příspěvek…)
Atlas Copco hledá nové zaměstnance prostřednictvím platformy Job Angels
Situace na zaměstnaneckém trhu se rychle mění, jelikož na tento trh přichází pracovní síla představovaná generacemi Y a Z. Tito lidé jsou velmi závislí na sociálních sítích (Facebook, Twitter, Instagram) a kladou vysoké nároky na možnost práce z domova, zajímavé produkty a přívětivou atmosféru na pracovištích. Příslušníky této generace lze jen velmi zřídka nalézt jako zájemce na klasických pracovních portálech; nečtou inzeráty s nabídkami pracovních míst, avšak rádi sledují videoprezentace a videoinzerci.(Celý příspěvek…)
12. prezident a výkonný ředitel společnosti Atlas Copco AB je znám
Ronnie Leten se na výroční valné hromadě, která se konala 26. dubna 2017, vzdal funkce předsedy představenstva společnosti Atlas Copco AB. K témuž datu odešel z funkce prezidenta a výkonného ředitele skupiny Atlas Copco. Po osmi letech Ronnieho úspěšného vedení je nyní skupina silnější než kdykoli předtím, posílila své zaměření na zákazníka a poskytuje spolehlivé služby prostřednictvím všech svých obchodních divizí.(Celý příspěvek…)
Kamión plný koncepce Smart Connected Assembly – posílení vize spojené s Industry 4.0
Společně s tím, jak se objevují stále nové výzvy, vycházejí najevo další přínosy koncepce Smart Connected Assembly. Tento postupný vývoj montážních postupů je podporován programem Industry 4.0 – Čtvrtá průmyslová revoluce: digitalizace výroby a montáže. (Celý příspěvek…)
 

 
Web Twitter
LinkedIn Facebook
Youtube InstagramOdpovězte na naše čtyři otázky v online formuláři nebo odešlete e-mail s odpověďmi na adresu productivity@cz.atlascopco.com a vyhrajte některou z pěkných cen.

1) Kdy zahájil nový výkonný ředitel Mats Rahmström svoji kariéru u společnosti Atlas Copco?
a.   1998
b.   1988
c.   2017

 

2) Dokážete vyjmenovat tři typy řešení pro servis a preventivní údržbu?
a.   ToolCover Stability, ToolCover Uptime, ToolCover Protect
b.   Resultscan Protect, Resultscan Stability, Resultscan Uptime
c.   ToolCover, ResultScan, Rapid Repair

 

3) Kdy můžete očekávat návštěvu kamiónu, jehož prostřednictvím je představována koncepce Smart Connected Assembly, ve svém regionu?
a.  léto 2018
b.   jaro 2018
c.   podzim 2017

 

4) Kolik brusek s jedinečným motivem se chystáme představit během naší kampaně GTG: Going Artsy?
a.   12 brusek každý měsíc
b.     1 brusku měsíčně
c.     1 brusku týdně
 

Zde můžete získat výborné všeobecné vysvětlení způsobu, jakým se potlačuje přenášení vibrací při přesném broušení a snižuje nepříznivý vliv vibrací na zdravotní stav.


 

Atlas Copco Tools Eastern Europe
Atlas Copco s.r.o.,
Elektrárenská 4, 831 04 Bratislava,
Slovensko

Customer Centre Eastern Europe
V Parku 2336/22, 148 00 Praha 4,
Česká republika

Česká republika
Tel.: +420 225 434 110
E-mail: acta.ee@cz.atlascopco.com

Polsko
Tel.: +48 22 720 96 10
E-mail: acta.pl@cz.atlascopco.com

Slovensko
Tel.: +421 264 462 636
E-mail: acta.sk@cz.atlascopco.com

Maďarsko
Tel.: +36 23 999 052
E-mail: acta.hu@cz.atlascopco.com

Slovinsko
Tel.: +386 1 534 44 12
E-mail: acta.ee@cz.atlascopco.com

Rumunsko
Tel.: +40 248 210 270
E-mail: acta.ro@cz.atlascopco.com

 

Atlas Copco © 2011 – 2017
Pokud si nepřejete nadále dostávat tento newsletter, klikněte zde pro odhlášení.