Pro lepší zobrazení klikněte zde.

Víte, že...
… se s námi setkáváte denně? Díky produktům, které vy používáte a my pomáháme vyrobit. Prohlédněte si naše nejnovější video zde.

PROLOG
Vážení čtenáři, děkujeme vám za pozornost, kterou věnujete novému vydání časopisu Productivity. Jsem si jistý, že v něm naleznete zajímavé informace, které jsou současně nepostradatelné pro vaši práci, společně s poutavými články pojednávajícími o aktivitách divize Atlas Copco Industrial Technique ve východní Evropě. (Celý příspěvek…)
VŘELÍ LIDÉ, DOMOVNÍ PRÁDELNY A PROHIBICE
Gabriela Vránková, komunikační manažerka pro východní Evropu, strávila půl roku na pracovním pobytu ve švédské divizi. Využila možnost zblízka poznat fungování centrály a vyzkoušet si koordinaci několika světových firem. Zároveň zažila nejstudenější léto ve skandinávské historii a přesvědčila se, že Seveřané nejsou tak chladní, jak se traduje. (Celý příspěvek…)
OCENĚNÍ RED DOT UDĚLENÉ ŠROUBOVÁKŮM ŘADY MICROTORQUE
Usilovná práce a kreativita našich produktových vývojových týmů se opět vyplatila! Společnost Atlas Copco Industrial Technique získala prestižní ocenění Red Dot za design nové řady šroubováků MicroTorque a za design řídicí jednotky MT Focus 6000. (Celý příspěvek…)
PŘEDPÍNÁNÍ – UTAHOVÁNÍ BEZ OTÁČENÍ ŠROUBU
 • Teorie šroubových spojů
 • Utahování stanoveným momentem
 • Předpínání šroubů
 • Výhody technologie předpínání šroubů
 • Řešení pro předpínání šroubů nabízená společností Atlas Copco
 • Literatura s řešeními z oblasti utahování velkých šroubů
 • (Celý příspěvek…)
  SPOLEČNOST ATLAS COPCO PŘEDSTAVUJE MECHANICKÉ MOMENTOVÉ KLÍČE, KTERÉ ZAŘADILA DO SVÉHO PRODUKTOVÉHO PORTFOLIA
  Utahujete? Montujete? My ano a jsme v tom dobří. Zavedením řady ručních momentových klíčů nyní rozšiřujeme nabídku utahovacích nástrojů v našem portfoliu. (Celý příspěvek…)
  NOVÝ KATALOG BITŮ A OŘECHŮ ŘADY SALTUS
  Zkušení technici pracující ve středisku „Sockets Competence Centre“ společnosti Atlas Copco vyvíjejí a vyrábějí standardní i zakázkové ořechy, které jsou vhodné pro téměř každou situaci, jaká může v oblasti utahování nastat. Prostřednictvím neslábnoucího pramene inovací průběžně zdokonalujeme materiály, tvary i funkce. (Celý příspěvek…)
  NOVÁ GENERACE ŘÍDICÍCH JEDNOTEK: TECHNIKA KONTROLUJE VŠE, UTAHOVÁNÍ
  I PERSONÁL
  Nebývalou efektivitu přináší do procesů utahování obrácení tradičních výrobní rolí? Moderní řídicí systémy jsou nejen rychlejší, ale i spolehlivější než sebelepší personál. Proto přebírají kontrolu. Firmám tím šetří náklady a zároveň eliminují riziko chyb, které by vznikly v důsledku lidského faktoru. (Celý příspěvek…)
  BYLA ZPŘÍSTUPNĚNA NOVÁ MOBILNÍ VERZE WEBOVÝCH STRÁNEK SHOP ONLINE!
  S potěšením oznamujeme, že byly spuštěny naše mobilní webové stránky Shop Online! Nyní se k nim můžete kdykoli připojit z jakéhokoli zařízení. (Celý příspěvek…)
  ZAMĚŘENO NA: BEZPEČNOST PŘI PRÁCI
  S UTAHOVAČKAMI
  (Celý příspěvek…)
  NEDODÁVÁME JEN KUSY NÁŘADÍ,
  ALE CELÁ ŘEŠENÍ
  Modernizace výrobní linky se může obejít i bez velkých investic. Přesvědčili se o tom například v továrně Iveco. Po důkladné analýze jim odborníci z Atlas Copco navrhli novou technologii výroby. Přímo na míru, za použití stávajícího vybavení. „Vždy hledáme ta nejlepší řešení pro daný provoz. Takže se může stát, že zjistíme, že klient vůbec nepotřebuje nové zboží. Pak se mu nákup snažíme rozmluvit,“ vysvětluje netradiční, ale u zákazníků oblíbený postup Andrej Mazura z Atlas Copco. (Celý příspěvek…)
  PREVENTIVNÍ ÚDRŽBA MÁ VE VÝROBĚ STÁLE VĚTŠÍ VÝZNAM
  Zájem o servisní služby už několik let roste. Výjimečnou sezonu měli servisní odborníci z Atlas Copco i letos v létě. Celkem technici navštivili 344 klientů. (Celý příspěvek…)
  BEZPEČNOST A OCHRANA ZDRAVÍ PŘISPÍVAJÍ KE ZVÝŠENÍ PRODUKTIVITY
  O pozornosti, kterou společnost Atlas Copco věnuje oblastem bezpečnosti, zdraví a ochrany životního prostředí, jsme vás informovali již v předcházejícím vydání našeho časopisu. Koncepce „bezpečnost vždy na prvním místě“ je navíc každoročně propagována prostřednictvím Dne bezpečnosti, který je pořádán ve všech závodech a provozech společnosti Atlas Copco. Rozhodli jsme se vyhlásit globálním Dnem bezpečnosti 28. duben, což je datum, na které současně připadá Světový den bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. (Celý příspěvek…)
  BĚŽCI Z ŘAD ZAMĚSTNANCŮ SPOLEČNOSTI ATLAS COPCO SE ZÚČASTNILI AKCE VOLKSWAGEN MARATON PRAHA
  Zaměstnanci Atlas Copco se 3. května zúčastnili maratonského běhu, který je pořádán v jednom z nejkrásnějších míst na světě. Závod, jehož trasa měřila 42,2 km, měl start i cíl v srdci Prahy, na Staroměstském náměstí, a jeho účastníci běželi historickým centrem i podél břehu řeky Vltavy. Sešlo se zde více než 40 běžců ze všech divizí společnosti Atlas Copco, kteří buď individuálně absolvovali celou trasu, nebo se závodu zúčastnili v rámci čtyřčlenných týmů. (Celý příspěvek…)
  NAŠE ZEMĚ: BOSNA A HERCEGOVINA
  Bosna a Hercegovina je země srdčitého tvaru, která leží v centrální části jihovýchodní Evropy. Právě zde se v průběhu dlouhé a úchvatné historie setkávaly východní a západní civilizace, které se někdy vzájemně střetávaly, avšak častěji vzájemně obohacovaly a posilovaly. (Celý příspěvek…)
  NÁŠ TÝM: HR
  Úloha týmu HR v našem Zákaznickém centru spočívá v úspěšné realizaci klíčových strategických iniciativ v oblasti personálního managementu s cílem podporovat trvale udržitelný růst naší společnosti. (Celý příspěvek…)

  Odpovězte na naše 4 otázky online nebo pošlete e-mail na productivity@cz.atlascopco.com a vyhrajte pěkné ceny.

  1) Co je předpínání?
  a.   utahování pomocí elektrické utahovačky
  b.   prodlužování šroubu čerpáním hydraulického oleje do válce
  c.   utahování šroubu pomocí hydraulického klíče


  2) Na které straně katalogu naleznete momentové klíče SWR s "prokluzovým" mechanismem?
  a.   strana 4
  b.   strana 7
  c.   strana 8


  3) Kolik zákazníků bylo obslouženo našimi techniky během léta 2015?
  a.   344
  b.   587
  c.   129


  4) Která bezpečnostní opatření se týkají práce s utahovačkami?
  a.   Vždy používejte ochranné brýle. Nepoužívejte rukavice. Během utahování šroubu držte reakční vzpěru.
  b.   Vždy používejte ochranné brýle. Nepoužívejte rukavice. Během utahování šroubu nedržte reakční vzpěru.
  c.   Vždy používejte ochranné brýle. Používejte rukavice. Během utahování šroubu nedržte reakční vzpěru.  Hlavní katalog „Průmyslové nářadí a řešení 2015-2016“ je nyní k dispozici jak v tištěné, tak i v digitální podobě. Stáhněte si jej jako soubor pdf z naší Databáze publikací nebo jej vyhledejte prostřednictvím aplikace Publikace.


  Atlas Copco Tools Eastern Europe
  Atlas Copco s.r.o.,
  Elektrárenská 4, 831 04 Bratislava,
  Slovensko

  Customer Centre Eastern Europe
  V Parku 2336/22, 148 00 Praha 4,
  Česká republika

  Česká republika
  Tel.: +420 225 434 110
  E-mail: acta.ee@cz.atlascopco.com

  Polsko
  Tel.: +48 22 720 96 10
  E-mail: acta.pl@cz.atlascopco.com

  Slovensko
  Tel.: +421 264 462 636
  E-mail: acta.sk@cz.atlascopco.com

  Maďarsko
  Tel.: +36 23 999 052
  E-mail: acta.hu@cz.atlascopco.com

  Slovinsko
  Tel.: +386 1 534 44 12
  E-mail: acta.ee@cz.atlascopco.com

  Rumunsko
  Tel.: +40 248 210 270
  E-mail: acta.ro@cz.atlascopco.com

  Atlas Copco © 2011 – 2015
  Pokud si nepřejete nadále dostávat tento newsletter, klikněte zde pro odhlášení.