Pro lepší zobrazení klikněte zde.

PROLOG
Milí čtenáři, vítejte u nového vydání časopisu Productivity. Ještě, než se plně začtete do jeho stránek, dovolte mi krátké poohlédutí za uplynulými měsíci.
Průmyslem už nějakou dobu hýbe trend zvaný Industry 4.0. Čtvrtá průmyslová revoluce ovlivňuje současný trh natolik, že se jí věnují vědci, vládní představitelé i byznysmeni. Jde zkrátka o celosvětové téma, jehož příčinou je postupující digitalizace. (Celý příspěvek…)
FIRMA PLNÁ TALENTŮ
Soňa Bartková má už šestým rokem na starosti kompletní řízení lidských zdrojů v divizi Průmyslového nářadí v Atlas Copco. Je přesvědčená, že každý zaměstnanec naší firmy je talentovaný. A že všichni mají potenciál pro kariérní růst. „Záleží na každém jedinci, možností postupu je celá řada,“ říká. (Celý příspěvek…)
ECO DESIGN JE TRVALE UDRŽITELNÁ PRODUKTIVITA V PRAXI!
Eco Design a ekologické aspekty vývoje produktu pro nás nejsou ničím novým. Atlas Copco má za sebou historii vývoje modulárních nástrojů s velkým respektem k materiálům a přírodním zdrojům používaným ve výrobcích. (Celý příspěvek…)
ZLEPŠOVÁNÍ ŽIVOTA LIDÍ NA CELÉM SVĚTĚ
Kde jsou zákazníci Atlas Copco?
A kde jsou koneční uživatelé?
Zákazníky Atlas Copco se stávají společnosti z většiny průmyslových odvětví na celém světě. Výrobci v automobilovém a leteckém průmyslu používají naše nástroje a montážní řešení. Pro zajímavost – celá jedna třetina všech vozů byla vyrobena pomocí našich nástrojů. Těžařské společnosti používají naše vrtné soupravy, nákladní vozidla a nakladače. Stavební firmy využívají naši demoliční techniku, finišéry a přenosné kompresory. (Celý příspěvek…)
BEZPEČNOST, KVALITA, PRODUKTIVITA A EFEKTIVITA
Důraz na bezpečnost v automobilové výrobě stále roste. A přísné normy se neomezují jen na výrobky, které bude používat koncový zákazník. Stále více se dbá i na bezpečnost samotné výroby. Ochrana zdraví zaměstnanců je pro mnohé moderní firmy prioritou. A v náročném výrobním provozu to platí dvojnásob. (Celý příspěvek…)
VÝKON, RYCHLOST A PŘESNOST
Postaven na průmyslově osvědčeném QST řešení, poskytuje kombinace systému Power MACS a lisu PST vysokou produktivitu a je plně univerzální. Jeho používání a údržba jsou snadné. Kompaktní rozměry a provozní rychlost zajistí, že vaše lisovací operace proběhnou hladce, rychle, bezpečně a přesně. (Celý příspěvek…)
UŽ JSTE ZKUSILI REVOLUCI?
TurboTight® je revoluční strategie utahování. TurboTight® přináší operátorovi opravdový komfort tím, že pohlcuje reakční sílu a podstatně zvyšuje ergonomii. Zkracuje dobu cyklu a současně zvyšuje flexibilitu. A jestliže denně provádíte 200 operací utahování, jedná se o značné zlepšení. (Celý příspěvek…)
SDÍLEJTE VÁŠ PŘÍBĚH A VYHRAJTE
Atlas Copco je synonymem novátorského ducha. Více než tři tisícovky našich inženýrů pracujících v R&D zabezpečují stálý přísun prvotřídních produktů a služeb. (Celý příspěvek…)
LEHKÝ UTAHOVÁK, KTERÝ ODOLÁ I VYSOKÝM TEPLOTÁM
Rychlá a flexibilní výroba je základem, na kterém staví společnost Schaeffler. Skupina, pod kterou spadají značky INA, LuK a FAG, je předním světovým dodavatelem dílů pro automobilový a strojírenský průmysl. Sází na vysokou kvalitu a inovace. S pomocí Atlas Copco hledali, jak skloubit požadavky na rychlost a kvalitu výroby za současného zvýšení komfortu zaměstnanců. (Celý příspěvek…)
VOZIDLA NA ELEKTRICKÝ POHON
Jen málo firem rostlo v posledních několika letech v Severní Americe tak rychle jako pobočky SCA a Henrob společnosti Atlas Copco. Zákazníky společností SCA a Henrob již jsou někteří z velkých amerických automobilových výrobců a nyní SCA a Henrob hledí na trh s elektrickými vozidly jako novou příležitost pro diverzifikaci a další expanzi. Neustálé zlepšování produktů a služeb je také velmi důležité. (Celý příspěvek…)
SCA: ADHEZIVNÍ SYSTÉMY A MĚŘICÍ TECHNOLOGIE
Společnost SCA, součást Atlas Copco Group, je synonymem pro vysokou kvalitu a efektivitu v adhezivních systémech, dávkovací a měřicí technologii. Prostřednictvím špičkových inovací a desítek let zkušeností v oboru nabízíme našim zákazníkům řešení, která zvýší produktivitu, ušetří čas a peníze. (Celý příspěvek…)
ZAMĚŘENO NA ZDRAVÍ A DUŠEVNÍ I FYZICKOU POHODU
V pobočkách Atlas Copco na celém světě proběhlo 28. dubna mnoho různých aktivit k celosvětovému Dni bezpečnosti Atlas Copco. Kromě dalšího školení a aktivit pro zvýšení povědomí o bezpečnosti byla zvláštní pozornost kladena na zdravý způsob práce a bezpečnost založenou na chování. (Celý příspěvek…)
NAŠE ZEMĚ: ALBÁNIE
Historické kořeny Albánie můžeme sledovat již v prehistorické éře před 300 000 lety, kdy se oblastí potulovaly kočovné národy, žijící v jeskyních po celé zemi.(Celý příspěvek…)
PRÁCE SERVISNÍHO TECHNIKA JE ČASTO BRANOU KE KARIÉŘE
Není technik jako technik. Alespoň v Atlas Copco. A dokonce ani ti, kteří mají na vizitce napsáno Servisní technik, nedělají vždy totéž. Vyprávět by mohli vrcholní manažeři. Na pozici servisního technika totiž mnozí z nich začínali. Získali zde cenné zkušenosti a znalosti, z nichž dodnes těží. (Celý příspěvek…)

 

VE ZDRAVÉM TĚLE ZDRAVÝ DUCH ANEB
JAK TO DĚLÁME U NÁS


Pražský maraton


Zápas v ledním hokeji


Stupavský maraton

 

Odpovězte na naše čtyři otázky v online formuláři nebo odešlete e-mail s odpověďmi na adresu productivity@cz.atlascopco.com a vyhrajte některou z pěkných cen.

1) Která řídicí jednotka pracuje s PST?
a.   Power Focus 4000
b.   Power Focus 600
a Power Focus 6000
c.   Power Macs 4000

2) Kolik nýtů lze nalézt ve voze
Ford F-150 pickup vyrobeném z hliníku?

a.   2 miliardy
b.   2 600
c.   700 000


3) Jaké výhody přináší TurboTight®?
a.  zkrácení doby cyklu, snížení rychlosti utahování, snadné nastavení
b.   zkrácení doby cyklu, zvýšení reakční síly, snadné nastavení
c.   zkrácení doby cyklu, snížení reakční síly, snadné nastavení


4) Co je koncept ROTACTION?
a.   ochranné pouzdro pro utahovací hlavu a nástavce
b.   ochranné pouzdro pro zvýšení rychlosti utahování
c.   ochranné pouzdro pro rukojeť a spoušť

Společnost Atlas Copco uvedla své první zcela přepracované lokální webové stránky určené pro zákazníky, www.atlascopco.co.uk.

více...
Atlas Copco Tools Eastern Europe
Atlas Copco s.r.o.,
Elektrárenská 4, 831 04 Bratislava,
Slovensko

Customer Centre Eastern Europe
V Parku 2336/22, 148 00 Praha 4,
Česká republika

Česká republika
Tel.: +420 225 434 110
E-mail: acta.ee@cz.atlascopco.com

Polsko
Tel.: +48 22 720 96 10
E-mail: acta.pl@cz.atlascopco.com

Slovensko
Tel.: +421 264 462 636
E-mail: acta.sk@cz.atlascopco.com

Maďarsko
Tel.: +36 23 999 052
E-mail: acta.hu@cz.atlascopco.com

Slovinsko
Tel.: +386 1 534 44 12
E-mail: acta.ee@cz.atlascopco.com

Rumunsko
Tel.: +40 248 210 270
E-mail: acta.ro@cz.atlascopco.com

 

Atlas Copco © 2011 – 2016
Pokud si nepřejete nadále dostávat tento newsletter, klikněte zde pro odhlášení.